Hatice Derin Kobal kimdir?
Uzman Dr. Hatice Derin Kobal kimdir? İşte Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi'nde Yoğun Bakım bölümünde hizmet veren Uzman Dr. Hatice Derin Kobal'ın özgeçmişi...

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezun olan  Uzman Dr. Hatice Derin Kobal 2005 yılında yine İ.Ü İstanbul Tıp Fakültesi Anestezi ve Reanimasyon Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimini tamamladı. 

2000 - 2003 yılları arasında Vatan Hastanesi Yoğun Bakımda, 2004 - 2005 yılları arasında Memorial Hastanesi Uzman Anestezist/ Yoğun Bakımda çalıitı. 2011 yılına kadar Şişli Florence Nightingale Hastaneleri’nde ağırlıklı olarak erişkin ve pediatrik Kalp Damar Cerrahisi Anestezi Bölümü’nde hizmet verdi. Daha sonra Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi'nde sorumlu hekim olarak çalışmaya başladı.

Uzman Dr. Hatice Derin Kobal 2006 yılı itibarıyla katıldığı Grup Florence Nightingale Hastaneleri'nde görevini halen sürdürüyor. 

Her gün yeni şeyler öğrenmenin değerinin bilinci ve işini sevmenin yapılan işin önemli bir bölümü olduğu inancıyla, görevine halen Gayrettepe Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi'nde devam etmektedir.

Üyelikler

Türk Anestezi ve Reanimasyon Derneği

Yoğun Bakım Derneği

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları